LT | EN | RU | DE
 
Apie mus

G. Debesio IĮ "Ratai visiems" Lietuvos rinkoje yra nuo 1999 metų, kurios veikla:

  • prekyba įvairių rūšių, t.y. "MICHELIN", "KORMORAN", "MATADOR", "UNIROYAL", "FULDA", "DUNLOP", "CONTINENTAL", "BRIDGESTONE", "FIRESTONE", "GISLAVED", "BF GOODRICH", "PIRELLI", "DEESTONE", "KENDA", "SOLIDEAL", "GOOD YEAR" bei NVS šalių padangomis bei kameromis;
  • autoserviso paslaugų teikimas: ratų išmontavimas bei sumontavimas,
  • balansavimas bei remontas;
    mobilus sunkvežimių ratų servisas
  • prekyba ratlankiais;
  • prekyba akumuliatoriais "VARTA", "BOSCH", "EXIDE", "JENOX", "HANKOOK", kurie yra itin kokybiški ir pagaminti naudojant naujausias gamybos technologijas;
  • prekyba lemputėmis "PHILIPS", "FLOSSER", "BOSCH";
  • prekyba valytuvais "BOSCH", "VALEO", "MOT GUM" – lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, autobusams, sunkvežimiams ir vilkikams;
  • prekyba tepalais "REPSOL", skirtais lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, autobusams, sunkvežimiams, vilkikams ir traktoriams.
"Ratai visiems" - oficialus pasaulyje žinomų "MICHELIN", "UNIROYAL", "DUNLOP", "FULDA", "BRIDGESTONE", "FIRESTONE", "KORMORAN" bei "MATADOR" padangų platintojas Lietuvoje, siūlantis aukščiausios kokybės prekes. Gilias tradicijas turinčio MICHELIN gamintojo ištakos siekia 1832 metus, kompanija šiuo metu valdo virš 80 gamyklų įvairiose pasaulio šalyse.

Įmonės tikslas - tobulėti, teikti kokybiškas paslaugas, klientą vertinti kaip savo verslo dalį, kaip partnerį, nuo kurio sėkmės priklauso ir sėkminga įmonės veikla.

Stiprioji "Ratai visiems" pusė - 10 profesionalių, patirtį ir kvalifikacijos atestatus turinčių, specialistų, nuolat keliančių kvalifikaciją "MICHELIN" padangų gamyklose organizuojamuose kursuose, seminaruose. Svarbu ir tai, kad visi darbai atliekami tik su nauja ir kokybiška įranga bei medžiagomis, todėl, manome, dėl to išaugo firmos konkurencingumas, darbo apimtys, įgytas pasitikėjimas tarp verslo partnerių bei klientų.

"Ratai visiems" veiklos pagrindas - užsibrėžtų tikslų ir klientui priimtiniausių sprendimų įgyvendinimas, pasitelkiant kvalifikuotus darbuotojus ir pritaikant patirtį šioje srityje. Norėdami glaudžiau bendradarbiauti su klientais ir geriau patenkinti jų poreikius, taikome lanksčią nuolaidų sistemą. Klientai gali būti ramūs: jiems bus suteiktos geriausios ratų montavimo, balansavimo bei remonto paslaugos, o jų transporto priemonės aprūpintos optimalų kainos ir kokybės santykį atitinkančiomis padangomis.

„Ratai visiems“ suteiktas sertifikatas „CrefoCertSTABILUS“

G.Debsio IĮ "Ratai visiems" – viena ekonomiškai stabiliausių bendrovių Lietuvoje, jai suteiktas sertifikatas „CrefoCertSTABILUS“. Šį sertifikatą Lietuvoje gali gauti tik 3000 bendrovių, t. y. 2 % visų aktyvių įmonių.

Sertifikatą „CrefoCertSTABILUS“ suteikusi bendrovė „Creditreform“ yra Europoje žinoma įmonių kreditingumą vertinanti kompanija. Ekonomiškai stabilia bendrove G.Debsio IĮ "Ratai visiems" buvo pripažinta vadovaujantis Vokietijoje veikiančio susivienijimo „Verband der Vereine Creditreform“ metodika: sertifikatas suteikiamas bendrovėms, kurių mokumo rizika daugiau kaip metus yra maža (1-4 rizikos klasių ribose) ir jos nesusidūrė su kitomis grėsmėmis.
Visos teisės saugomos © 2015 MB - "Ratai Visiems"; Svetainių kūrimas: "Jauna Reklama"